Asya

Tasarımcı Jane Ellison,  Asya tarzı oturma odasını tasarlarken benzersiz bir yaklaşım sergiledi. İnce oryantal unsurlar porselen mavi-beyaz eşya, tatami paspaslar, pirinç heykeller, bambu tonları ve zarif altın koltuk döşemesi ile Asya stili bir tasarıma imza attı. Jane Ellison, tasarımı güçlendiren renkler ve objelerle Asya’nın esintilerini sizlerle buluşturdu.

Asya
Asya

Modern

Tasarımcı Pangaea, zeminleri ve duvarları terk etti ve tüm tasarım şemasını oluşturmak için doğal beton zemine izin verdi. Pangaea tasarımı güçlendiren renklerde gri tonlarına yer verdi.

Modern
Modern

Rustik

Tasarımcı Helen Richardson zengin, canlı, tasarımı güçlendiren renkler ve koyu ahşap mobilyalar ile kır tarzı oturma odasında sıcak bir atmosfer yaratmıştır. Tasarımcı, turuncu ve sarı tonlardaki koltukları limon sarısı ile harmanlayarak odanın dengesini yeniden sağlıyor. Kilim üzerindeki detaylar adeta kır evi havası sunuyor

Rustik
Rustik

Akdeniz

Vanessa Deleon tasarımı. Bu sıcak oturma odası, yapısı ve dekoru ile gerçek Akdeniz esintisi zarafeti sunar. Dramatik iç mimari unsurlarla, oturma odası tasarımı, Eski Dünya İspanyol zarafetinin bir dokunuşuyla sade ve rafine edilmiş durumda.

Akdeniz
Akdeniz

Geleneksel

Tasarımcı Linda Woodrum’ un ellerinden çıkmış geleneksel ve oldukça işlevsel bir oturma odası. Sizi evinizde hissettirecek bu tasarım stili, fildişi, lacivert ve soluk mavi renklerin sakinleştirici renk paletiyle oluşturulmuştur. Basit, sade mobilyalar, geleneksel iç mekanlarla bağlantılı klasik, rahat ve konforlu unsurları yansıtmaktadır.

Geleneksel
Geleneksel

Tasarımı Güçlendiren Renkler: Taze ve Canlı

Tasarımcı Sarah Richardson bu oturma odası stilini belirken ayrı oturma alanlarını tanımlamak için tasarımı güçlendiren renklerden iki farklı renk kullanmıştır. Yeşilin ve mavinin tonlarını barındırdığı duvar renkleri aynı zamanda kontrast oluşturacak mobilyalarla ayrılmıştır. Taze bir renk paleti, herhangi bir çağdaş alanı aydınlatmak için kesin bir yoldur. Renkler, bir araya getirilmiş bir görünüm yaratmak için mobilyalara doğru yol alır.

Canlı
Canlı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here