Vurgulu bir duvar, büyük bir odayı kırmak, özellikle harika bir mimari özelliği vurgulamak ya da olağan üstü bir mekanda sıra dışı olanı hissetmek için mükemmel bir yol olabilir.

Bu klasik taş duvar bakımı, modern mobilyalara ilginç bir kontrast sağlar.

Mermer Fayanslar

Parlak beyaz mermer fayanslar, mutfağın lüks, keskin ve temiz görünmesini sağlar.Bu muhteşem vurgu duvarı, gözü çizerek ve mekanda kullanılan ince desenleri ve dokuları birleştirerek amacını gerçekleştirir. Eşsiz zemin lambası hoş bir dokunuş katıyor.

Son Yılların Vazgeçilmez Trendi Geometrik Baskılı Duvarlar

Geometrik baskılar tasarım dünyasını ele geçiriyor. Pist modasından şirket markasına kadar pek çok yerde sürekli değişen tasarımlar görüyoruz. Şimdi, üçgenler, zengin tonlar ve modern vurgu parçalarıyla dolu geometrik duvarlara odaklanıyoruz.
Canlı renkler neon anlamına gelmez. Doğada bulunan renklerle eşleştirerek kalın çizgileri ve geometrinin açısını yumuşatın.

Yalnızca Bir Duvarı Vurgula

Bir odadaki bir duvarı sergilemenin bariz nedeni, yaratıcı bir unsur eklemektir – başka bir deyişle, sıkıcı bir odayı canlandırmaktır. Ancak bir duvarın vurgulanması daha incelikli ve dönüştürücü tasarım avantajlarına da sahiptir.

Eşsiz ve Canlı Sanat Formu Graffiti

Evinize renk, stil ve beklenmedik bir heyecan katmak mı istiyorsunuz? O zaman belki de duvarlarınıza hak ettikleri grafikleri verme zamanı! Graffiti, son on yıl içinde sokak kökenlerinden uzun bir yol kat etti ve bugün ev sahipleri ve tasarımcılar, modern yaşamı bir araya getirmek için bu eşsiz ve canlı sanat formundan ödünç almaktan çok mutlular. İster basit şablon stilinde kreasyonlar isterse daha ayrıntılı ve parlak hip hop esintili motifler olsun, graffiti hem özel hem de çekici bir üslubu yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here