İlkbaharın tazeliği ve yazın sıcaklığı içimizi ısıtmaya başladı. Bu bahar, sadece duvarlarınızı yenileyerek mekanınızda zamansız bir atmosfer yaratabilir, trend renkleri zevkinizle uyacak şekilde evinize yansıtabilirsiniz.

“Zaman içinde hayatımızda yeniliklere ihtiyaç duyuyoruz. Yine de en sevdiğimiz eşyalarımız bizle kalmaya devam ediyor. Babaannemizden kalma bir vazo ya da eski bir kutu… Renkler de aynen bu şekilde hayatımızda yer ediniyor. Duvarlarımızdaki bazı renklerin birkaç yıl bize eşlik etmesini istiyoruz. Zamansız ve kendimizi güvende hissettiren renkler… Tıpkı bu bahar daha çok göreceğimiz zarif, pastel yeşiller gibi…” – Lisbeth Larsen, Global Renk Uzmanı

Zevkimizle Şekillenen Trendler

“Artık zamansız tasarımlar ve renklere hayatımızda daha çok yer veriyoruz. Trendleri olduğu gibi almak yerine kendi yorumumuzu katarak özgürce yorumlamayı tercih ediyoruz. Bizi çevreleyecek renkleri, mekanlardaki seçimlerimizi kendimiz yapmak istiyoruz. Üstelik yenilenmeye ihtiyaç duyduğumuzda küçük bir değişiklik yeterli oluyor.” diyor Lisbeth Larsen.

Duvar: 10678 Space, Zemin: 20047 Blushing Peach
Duvar: 10678 Space, Zemin: 20047 Blushing Peach

Yenilenmek istiyorsanız 20047 Blushing Peach ile oturma odanıza ilkbaharı getirebilirsiniz.

İlkbahar-yaz koleksiyonumuzla kendi seçimlerinizi yapabilir, dilediğiniz renkleri bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeşile Dönüş

Bu sezon yeşil tonlarının mavinin yerini almaya başladığını görüyoruz. En sevilen yeşillerimizden 8302 Laurel rengimiz de mekanlara çok yakışıyor. Dilerseniz daha açık tonu olan 8281 Pale Linden rengimizi de beraberinde kullanabilirsiniz.

Canlı Kırmızı + Yeşil = Bahar Tazeliği

Güneş nihayet yüzünü göstermeye başlayıp bahar geldiğinde doğadaki yeşillere canlı kırmızıların eşlik ettiğini görüyoruz. Doğanın bu tatlı kırmızı tonlarını 2859 Whispering Red evlere taşıyor. 2018 renk koleksiyonumuz Hayatın Ritmi’nin yıldızı 20047 Blushing Peach ile de çok yakışıyor!

Gölgeli Sarı

Bazı renklerden yıllar boyu vazgeçemiyoruz. 10683 Cashmere rengimiz de bunlardan biri. Sakin ve gölgeli sarı tonuyla yeşillere de yakışan 10683 Cashmere, evlerinde bej tonlarını tercih edenlerin de favorileri arasında. Üstelik 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’muza da güneşin sıcaklığını getiriyor!

Bu Sezonun Nötr Tonu: 10678 SPACE

2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’muzun canlı ve sıcak renkleri 10678 Space rengimizin nötr tonuyla tamamlanıyor. Mekanınızda kırık beyaz tonlarına yer vermek istiyorsanız 10678 Space her zaman iyi bir seçim olacaktır. Bu sezon da ışığın parıltısı ve saflığı 10678 Space rengimizle mekanlara yansıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here